Türkiye’nin önde gelen firmaları bizi tercih ediyor

Üyelerimiz hakkımızda ne diyor?

 

Ünver Özsoy

Co-Founder

Joker Ofis, ilk görüşmemizden itibaren samimiyetini, nezaketini ve yaklaşımını hiç değiştirmedi. Ofis lokasyonları ince düşünülmüş. Tüm çalışanlarımız mutlulukla geliyor. İki senelik periyotta bizi hiç üzmediler ve tüm taleplerimize gönülden yardımcı olmaya çalıştılar. Aldığımız hizmetten çok memnunuz. Bir ofiste neye ihtiyacınız varsa hepsi mevcut. Herhangi bir sorun oluşursa veya eksiklik olursa aynı gün içinde çözülüyor hep. Ozmo Global Lojistik ailesi olarak teşekkür ediyoruz..

 

Değer Caner Geniş

Founder

Joker Ofis ile birlikteliğimiz bir tesadüfle başladı. Büyüyen şirketimiz için hazır ofis hizmetlerini araştırıyorduk. Ne mutlu ki bu tesadüf güzel bir birlikteliği doğurdu. Temiz ve sakin ortamı, güler yüzlü çalışanları ile yeni ofisimizi hemen benimsedik. Ataşehir ofislerinin konumu çok iyi. Toplu taşıma ve metroya çok yakın. Çevrede birçok işyeri olduğu için günün her saati canlı. Ayrıca güzel bir manzarası da var. Özellikle güneşin batışını ofisten kahve eşliğinde seyretmek çok güzel.  

 

Emriye Altıner Atila

Founder

Joker Ofis ailesinin bize vermiş oldukları tüm hizmetler için teşekkür ederiz. Profesyonel sekreterya ekibi bugüne kadar tüm taleplerimizi en hızlı ve pratik şekilde çözüp bizlere her konuda destek olmaktadırlar. Yaklaşık bir buçuk yıllık bir birliktelikte, tüm taleplerimiz memnuniyet ile sonuçlanmıştır. İşyerinden öte aile ortamı, güvenli, samimi, sosyal bir çalışma alanını bizlere sundukları için aldığımız hizmeti herkese tavsiye ederiz.

 

Aydan Kurnaz

Founder

Joker Ofis sunduğu avantajlar, sıcak ve temiz ortamı, profesyonel yönetimi ve doğru iletişim diliyle tüm ihtiyaçlarımızı karşılayan harika bir yer. Her firmaya tavsiye ederim.

 

Seçil Akdoğan

Diyetisyen

Joker Ofis çalışmaya başladığım ilk andan beri çözüm odaklı, hızlı, pratik ve yenilikçi bir hizmet sunuyor. Tüm hizmetleri tek bir elden sağladıkları bu konsept yaklaşık 2 buçuk senedir bana verimli bir çalışma ortamı ve kolaylık sağlıyor. Bizlere güler yüzlü, temiz, sıcak ve güvenli bir ortam sağladıkları için teşekkür ederiz.

 

İrfan Doğan

Co-Founder

Joker Ofisi tercih ettiğimiz için gayet memnunuz. Öncelikle güler yüzlü ve çözüm odaklı bir ekip var. İçeride ise gerçekten samimi ve dostvari bir ortam. Daha ne olsun…

 

Fuat Erdemet

Sales & Marketing Manager

40. Yılını kutlayan, Ankara merkezli, otomasyon alanında faaliyet gösteren MEKO A.Ş. olarak 2020 yılından beri Joker Ofis Ataköy ile memnuniyetle çalışıyoruz. Optimum tasarlanmış ofisleri, ferah ortak alanları yanında özellikle belirteceğimiz; temizliğe ve hızlı iletişime gösterdikleri özen ile fark yarattıklarını gözlemliyoruz. Ayrıca İstanbul’da kısa kalacak yurtdışı müşterilerimiz için merkezi konum ve toplantı olanakları ile çok kullanışlı. Çalışanlara ve yöneticilere ilgileri için teşekkür ederiz.

 

Metin Kazaz

Founder

2022 Mayıs ayından itibaren Joker Ofis Ataşehir lokasyonunda sabit masa kullanmaktayım. Gerek ofisin konumu ve fiziki şartları, gerekse şirket personelinin yaklaşımı mükemmel. Sanırım müşteri seçerken de titiz davranıyorlar ve bu nedenle çok huzurlu bir ortamda çalışıyoruz.  

 

Mehmet Ali Aydın

Founder

Müşteri memnuniyetini ön plana çıkartan, samimiyet ve profesyonelliği bir arada sunmayı başarabilen Joker Ofis ailesine, uzun yıllardır firmamızla sağladıkları işbirliği için ve sağladıkları destekten dolayı teşekkür ederiz.

 

Hakan Burak Erdem

Founder

Lets Medya olarak Joker Ofis ile bir yıldır beraberiz ancak verilen profesyonel hizmet sayesinde uzun yıllardır çalışıyor gibiyiz. Sıcak ve samimi ortam olmasıyla birlikte prestijli lokasyon da çalışmak işlerimizi kolaylaştırmaktadır. Uzun yıllar birlikte çalışmak dileğiyle…

 

Erhan Yılmaz

Area Sales Manager

2 yıl önce Joker Ofis ailesine katıldık. Nezih, samimi, çalışması çok keyifli bir ofis. Yetkililer çok ilgili ve çözüm odaklı. Teşekkürler Joker Ofis.

 

Emre Özeren

Sales & Business
Development Director

Yaklaşık 3 yıldır Joker Ofis ailesinin bir parçasıyız. Joker Ofis’in içten ve samimi atmosferi, çalışanların çözüm odaklı yaklaşımı ve lokasyonların mimari tasarımı, bizi en çok etkileyen özellikler oldu. Bu ailede yer almanın bize kattığı mutluluğu her zaman hissediyoruz. Teşekkürler Joker Ofis 🙂

 

Ece Erşanlı

Avukat & Arabulucu

Joker Ofis’in sunduğu ‘Hazır Ofis’ hizmeti ile beslenme danışmanlığı vereceğim ofisim için aradığım ideal çalışma ortamını buldum. Hizmet kalitesi ve ekibin ilgisi, işlerimi daha etkili bir şekilde yönetmeme büyük ölçüde katkı sağladı. Aldığım hizmetten son derece memnun kaldım, teşekkür ederim.

 

Mustafa Tavşan

Mali ve İdari İşler Müdürü

Joker Ofis hizmetlerinden çok memnunuz. Ofis alanlarının modern tasarımı ve kullanışlı şekilde düzenlenmesi verimliliğimizi artırıyor. Ofisin temiz ve düzenli tutulması işlerimizi sürdürmemizde büyük kolaylık sağlıyor. Müşteri temsilcilerinin profesyonelliği, sorularımıza her zaman hızlı ve etkin şekilde yaklaşımları bizim için çok kıymetli, samimiyeti ve yardımsever tutumları iş birliğimizi daha keyifli hale getiriyor. Genel olarak sunulan hizmetlerden son derece memnunuz.  

 

Serhan Başer

Genel Sekreter

Tüm ihtiyaçlarını kendimiz karşıladığımız bir ofisten 3 yıl önce buraya taşındık. Joker Ofis’le çalışmak katma değeri olmayan faaliyetlerden uzaklaşıp asıl işimize odaklanmamızı sağlıyor. Yardımsever ve güler yüzlü Joker Ofis çalışanlarına destekleri için çok teşekkür ediyoruz.

 

Yiğit Taner

CFO

Joker Ofis sadece ofis kiralaması yapmayıp aynı zamanda bize idari işler ve diğer konularda hizmetler veriyor. Ofis lokasyon ve ortamından ve-3 yıldır aldığımız temizlik, servis, dekorasyon, inşaat vs gibi hizmetlerden çok memnun olduğumuzu samimiyetle iletebiliriz. Joker Ofis’in yönetim ekibi de ihtiyaç halinde zamanlı ve pozitif dönüş yapmaktalar.Dekorasyon, aydınlatma gibi konularda bitmek bilmeyen taleplerimizi sabırla yerine getirdiler. Ofisimiz ortam olarak aydınlık ferah ve güvenlik açısından bizi fazlasıyla tatmin ediyor.

 

Dilşad Baysan Çolak

Genel Müdür

Joker Ofis’ten Mart’te hizmet almaya başladık ve halen de devam etmekteyiz. Bu süre zarfında yaşadığımız kendi yuvamızda olma hissayatı ve çalışanlarınızın verdiği sıcak iletişim bizleri çok mutlu ve huzurlu hissettirmiştir. Bu zamana kadarki tutumunuz ve profesyonel yaklaşımınızdan dolayı büyük mutluluk duyduğumuzu belirtir, Spirax Sarco başarılarınızın devamını dileriz.

 

Tunahan Aktaş

Founder

Güleryüzlü ve ilgili çalışanlarıyla bize harika çalışma ortamı hazırlayan Joker Ofisin tüm çalışanlarına teşekkür etmek isterim. Ayrıca ortak kullanılan alanların temizliğini de unutmamak gerekir.

 

Erhan Eskicumalı

Co-Founder

GMGTEST olarak Joker Ofis’ten aldığımız hizmetten son derece memnunuz. Ofisimizin güler yüzlü ve ilgili personelleriyle birlikte güvenliğinin sağlanması, kaliteli mobilyaların ve ekipmanların kullanılabilirliği iş deneyimimizi olumlu yönde etkilemektedir. Geniş ve ferah ortak kullanım alanı da çalışanlarımızın verimliliğini artırdı. Joker Ofis’in sunduğu bu nitelikler, iş süreçlerimizi destekleyici bir atmosfer sunmaya devam ediyor. GMGTEST olarak Joker Ofis’i kesinlikle tavsiye ediyoruz.

 

Süheyla Günver Esen

Genel Müdür Yardımcısı

Joker Hazır Ofis, finans sektöründeki büyümemize ek olarak genişleyen ekiplerimizin hızlıca yerleşimi ve uyum sağlaması açısından bize büyük avantaj sağladı. Bu süreçte bize sundukları destek, esneklik ve profesyonellik bizim için kritik öneme sahipti. Teşekkür ederiz.

 

Selin Sanver Sucu

Avukat & Arabulucu

Joker Ofis’le tavsiye üzerine tanıştım. Başta toplantı odası ve sekretarya hizmeti alarak tecrübe ettiğim Joker Ofis’te, ihtiyaçlarımın fazlasıyla karşılandığına kanaat getirerek, ofisimi, Joker Ofis’in hazır ofislerinden birine taşıdım. Lokasyon açısından ulaşıma da elverişli olan hazır ofis sayesinde, temel ofis eşyaları temini, internet v.s. teknik altyapı oluşturma gibi meşakkatli işleri yapmama gerek kalmaksızın, kolaylıkla yerleştim. Sekretarya ekibi ve tüm çalışanlar, güler yüzlü ve çok ilgililer. Joker Ofis’le gözüm arkada kalmıyor.

 

Yargı Değer Çağlar

Founder

Joker Ofisin müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı, müşteri taleplerine karşı hızlı aksiyon alışı, esnek ürün yelpazesi ve güler yüzü onu sektördeki rakiplerinden ayıran belli başlı özellikleri. Sadece şirketimiz değil, Joker Ofisi önerdiğimiz diğer şirketler de Joker Ofisin sunduğu devamlılık arz eden huzurlu, keyifli ve konforlu bir çalışma ortamından dolayı Joker Ofis’li olmaktan çok memnunlar. Umarım iş ortaklığımız uzun yıllar devam eder.