ÜMRANİYE HAZIR OFİS

ÜMRANİYE HAZIR OFİS

Konforlu Ofis Ortamı, Uygun Fiyat

ÜMRANİYE
Anel Plaza

Metro istasyonu, otobüs durakları ve minibüs hatlarına yürüme mesafesinde bulunan Joker Ofis Ümraniye, Şile Otobanı ve Fatih Sultan Mehmet köprü yoluna yakınlığı ile araçla ulaşım açısından da avantajlı bir konumda bulunmaktadır.

Anel Plaza’nın 7/24 güvenlikli prestijli ortamındaki ferah, konforlu ve tam donanımlı ofislere günün her saatinde erişim imkanı bulunmaktadır.

Can Park AVM, Meydan AVM ve Buyaka AVM’ye yakınlığı sosyal imkanlara kısa zamanda erişim imkanı sağlamaktadır.

Hazır Ofis ile...

  •  HEMEN BAŞLARSINIZ
Farklı ihtiyaçlara uygun ve kullanıma hazır modern ofislerde hemen çalışmaya başlarsınız
  •  BÜTÇENİZİ VERİMLİ KULLANIRSINIZ
Geleneksel ofis maliyetlerinden kurtulurken ofise dair tüm hizmetleri tek fatura ile alır bütçenizi verimli kullanırsınız
  •  İŞİNİZE ODAKLANIRSINIZ
Personel yönetimi, satın alma, idari işler, teknik destek gibi operasyonel yüklerden kurtulur işinize odaklanırsınız
  •  KEYİFLE ÇALIŞIRSINIZ
İnsan odaklı tasarım anlayışıyla, estetik ve fonksiyonel mobilyalarla dekore edilmiş ferah ofisinizde keyifle çalışırsınız

Çalışma ortamınızda ihtiyaç duyabileceğiniz
tüm ayrıcalıklar

7/24 Kullanım
Güvenlik

Merkezi Konum
Kolay Ulaşım

Konfor ve
Ergonomi

Posta ve Kargo
Hizmeti

Yüksek Hızlı
İnternet

Prestijli
Yasal Adres

Toplantı ve Etkinlik Alanları

Sınırsız
Çay ve Kahve

hazir-ofis-sss-1

Hazır Ofis ile ilgili merak edilenler

Hazır Ofis, modern, ergonomik mobilyalarla döşenmiş ofis odaları, tam donanımlı toplantı salonları, size tahsis edilmiş telefon ve sekreterya hizmetleri ile bütün firma ihtiyaçlarınızı pratik bir biçimde karşılayacak uygun maliyetli konseptin adıdır. Hazır Ofis, elektrik, su, doğalgaz, internet gibi genel giderlere katlanmadan stopaj ödemeden, sekreter, ofis boy gibi personel maliyetlerine bütçe ayırmadan kullanacağınız yeni nesil bir ofis modelidir. Sadece kişisel bilgisayarınızı getirip Hazır Ofis’inizde çalışmaya başlarsınız.

Joker Ofis’den bir Hazır Ofis kiraladığınızda elektrik, su, doğalgaz, internet, telefon hattı, temizlik, bina aidatı gibi genel giderleri için hiçbir bedel ödemezsiniz.

Joker Ofis’den kiralayacağınız bir hazır ofisle, sermayenizi ve zamanınızı ofisin kurulum ve dekorasyon masraflarına ,harcamanız gerekmeden uygun bir kira bedeli ile prestijli bir ofise hemen sahip olur, sadece kişisel bilgisayarınızı getirerek aynı gün içerisinde ofisinizde çalışmaya başlayabilirsiniz.

Joker Ofis’i daha yakından tanımak için randevu alarak Hazır Ofislerimizi görebilir, size sunacağımız hizmetlerle ilgili ilk elden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Joker Ofis’de 1 aydan, 1 yıla kadar esnek sürelerle sözleşme yapabilirsiniz.

Joker Ofis’den bir Hazır Ofis kiraladığınızda hem 1 aydan 1 yıla kadar esnek kiralama sürelerinden yararlanır, hem de personel sayınız arttığında veya azaldığında firma ihtiyaçlarınıza göre ekstra alanlar kiralayabilir veya küçülebilirsiniz.

Joker Ofis’den bir Hazır Ofis kiraladığınızda, firmanıza kesilecek kira bedeli faturasından dolayı stopaj ödemekten kurtulur, faturanızın KDV’sini aynı ay içerisinde mahsup edebilirsiniz.

Joker Ofis’den bir Hazır Ofis kiraladığınızda hafta sonları, resmi ve dini tatiller dahil her zaman 7/24 çalışabilirsiniz.

Türkiye’nin önde gelen firmaları bizi tercih ediyor

Türkiye’nin önde gelen firmaları bizi tercih ediyor

Üyelerimiz hakkımızda ne diyor?

 

Emre Özeren

Sales & Business Director

Yaklaşık 3 yıldır Joker Ofis ailesinin bir parçasıyız. Joker Ofis’in içten ve samimi atmosferi, çalışanların çözüm odaklı yaklaşımı ve lokasyonların mimari tasarımı, bizi en çok etkileyen özellikler oldu. Bu ailede yer almanın bize kattığı mutluluğu her zaman hissediyoruz. Teşekkürler Joker Ofis 🙂

 

Ece Erşanlı

Avukat & Arabulucu

Eylül 2023 döneminden itibaren işyerimizde bizi yuvamızda hissettiren, müvekkillerimizin kolaylıkla ulaşabildiği, adliyeye, alışveriş merkezlerine ve toplu taşım araçlarına yakınlığı ile hayatımızı kolaylaştıran, temizliği, güvenliği ile kafamızda hiç soru işareti bırakmayan Joker Ofis ve tüm ekibini içtenlikle seviyor ve teşekkür ediyoruz.

Merkezi Konum & Kolay Ulaşım

 Çakmak Metro Durağı 300 m.

 İETT Otobüs Durağı 200 m.

 Canpark AVM 500 m.

 İKEA ve Meydan AVM 1 km.

 15 Temmuz Şehitler Köprüsü 7 km.

 Fatih Sultan Mehmet Köprüsü 9 km.