ATAKÖY
Ataköy Towers

İstanbul’un ana ulaşım aksı olan E-5 karayolunun üzerinde ve Basın Ekspres Yolu’na 1 km mesafede bulunan Ataköy Towers, araç ulaşımı açısından oldukça avantajlı bir konuma sahiptir. Metro istasyonuna ve metrobüs durağına yakınlığı sayesinde toplu taşımayla ulaşım da son derece kolaydır.

7/24 güvenlikli prestijli plazadaki ferah, konforlu ve tam donanımlı ofislere günün her saatinde erişim imkanı bulunmaktadır.

Migros Koçtaş AVM ve Airport AVM’ye birkaç dakikalık yürüyüş yakınlığında olması sosyal imkanlara kısa zamanda erişim imkanı sağlamaktadır.

İş modelinize uygun esnek ofis çözümleri

Hazır Ofis

Yatırım maliyetlerine katlanmadan, kullanıma hazır, farklı ihtiyaçlara göre düzenlenmiş konforlu ve tam donanımlı ofislerimizde hemen çalışma imkanı bulabilirsiniz.

Sanal Ofis

İşlerinizi dilediğiniz yerden yönetip ofis maliyetlerinden kurtulmak, diğer yandan da kurumsal bir izlenim oluşturmak istiyorsanız
Sanal Ofis tam size göre bir çözüm.

Coworking

Sürekli bir ofise ihtiyaç duymuyor ancak sabit bir ofisin imkanlarından faydalanmak istiyorsanız günlük, haftalık ve aylık sürelerle ortak çalışma alanlarımızı kullanabilirsiniz.

Merkezi Konum & Kolay Ulaşım

Yenibosna Metrobüs Durağı 50 m.

 Yenibosna Metro Durağı 150 m.

 E-5 Karayolu 50 m.

 Airport AVM 100 m.

 Migros Koçtaş AVM 100 m.

 Basın Ekspres Yolu 1,2 km.

Üyelerimiz hakkımızda ne diyor?

 

Fuat Erdemet

Sales & Marketing Manager

40. Yılını kutlayan, Ankara merkezli, otomasyon alanında faaliyet gösteren MEKO A.Ş. olarak 2020 yılından beri Joker Ofis Ataköy ile memnuniyetle çalışıyoruz.  Optimum tasarlanmış ofisleri, ferah ortak alanları yanında özellikle belirteceğimiz; temizliğe ve hızlı iletişime gösterdikleri özen ile fark yarattıklarını gözlemliyoruz. Ayrıca İstanbul’da kısa kalacak yurtdışı müşterilerimiz için merkezi konum ve toplantı olanakları ile çok kullanışlı. Çalışanlara ve yöneticilere ilgileri için teşekkür ederiz.

 

Aydan Kurnaz

Founder

Joker Ofis sunduğu avantajlar, sıcak ve temiz ortamı, profesyonel yönetimi ve doğru iletişim diliyle tüm ihtiyaçlarımızı karşılayan harika bir yer.  Her firmaya tavsiye ederim.  

Diğer Lokasyonlarımız