ATAŞEHİR
S. Başkan İş Merkezi

Bostancı metro istasyonunun hemen yanında bulunan Joker Ofis Ataşehir, otobüs ve minibüs hatlarına, D-100 karayolu ve Bostancı Köprüsü’ne yakınlığıyla hem toplu taşıma hem de özel araçlarla kolayca erişilebilir konumdadır.

İş modelinize uygun esnek ofis çözümleri

Hazır Ofis

Yatırım maliyetlerine katlanmadan, kullanıma hazır, farklı ihtiyaçlara göre düzenlenmiş konforlu ve tam donanımlı ofislerimizde hemen çalışma imkanı bulabilirsiniz.

Sanal Ofis

İşlerinizi dilediğiniz yerden yönetip ofis maliyetlerinden kurtulmak, diğer yandan da kurumsal bir izlenim oluşturmak istiyorsanız
Sanal Ofis tam size göre bir çözüm.

Coworking

Sürekli bir ofise ihtiyaç duymuyor ancak sabit bir ofisin imkanlarından faydalanmak istiyorsanız günlük, haftalık ve aylık sürelerle ortak çalışma alanlarımızı kullanabilirsiniz.

Merkezi Konum & Kolay Ulaşım

 Bostancı Metro Durağı 50 m.

 İETT Otobüs Durağı 70 m.

 Metrobüs Ünalan Durağı 6 km.

 D-100 Karayolu 100 m.

 15 Temmuz Şehitler Köprüsü 12 km.

 FSM Köprüsü 13 km.

Üyelerimiz hakkımızda ne diyor?

 

Ünver Özsoy

Co-Founder

Joker Ofis, ilk görüşmemizden itibaren samimiyetini, nezaketini ve yaklaşımını hiç değiştirmedi. Ofis lokasyonları ince düşünülmüş. Tüm çalışanlarımız mutlulukla geliyor. İki senelik periyotta bizi hiç üzmediler ve tüm taleplerimize gönülden yardımcı olmaya çalıştılar. Aldığımız hizmetten çok memnunuz. Bir ofiste neye ihtiyacınız varsa hepsi mevcut. Herhangi bir sorun oluşursa veya eksiklik olursa aynı gün içinde çözülüyor hep. Ozmo Global Lojistik ailesi olarak teşekkür ediyoruz..

 

Değer Caner Geniş

Founder

Joker Ofis ile birlikteliğimiz bir tesadüfle başladı. Büyüyen şirketimiz için hazır ofis hizmetlerini araştırıyorduk. Ne mutlu ki bu tesadüf güzel bir birlikteliği doğurdu. Temiz ve sakin ortamı, güler yüzlü çalışanları ile yeni ofisimizi hemen benimsedik. Ataşehir ofislerinin konumu çok iyi. Toplu taşıma ve metroya çok yakın. Çevrede birçok işyeri olduğu için günün her saati canlı. Ayrıca güzel bir manzarası da var. Özellikle güneşin batışını ofisten kahve eşliğinde seyretmek çok güzel.  

Diğer Lokasyonlarımız