ÜMRANİYE
Anel Plaza

Metro istasyonu, otobüs durakları ve minibüs hatlarına yürüme mesafesinde bulunan Joker Ofis Ümraniye, Şile Otobanı ve Fatih Sultan Mehmet köprü yoluna yakınlığı ile araçla ulaşım açısından da avantajlı bir konumda bulunmaktadır.

Anel Plaza’nın 7/24 güvenlikli prestijli ortamındaki ferah, konforlu ve tam donanımlı ofislere günün her saatinde erişim imkanı bulunmaktadır.

Can Park AVM, Meydan AVM ve Buyaka AVM’ye yakınlığı sosyal imkanlara kısa zamanda erişim imkanı sağlamaktadır.

İş modelinize uygun esnek ofis çözümleri

Hazır Ofis

Yatırım maliyetlerine katlanmadan, kullanıma hazır, farklı ihtiyaçlara göre düzenlenmiş konforlu ve tam donanımlı ofislerimizde hemen çalışma imkanı bulabilirsiniz.

Sanal Ofis

İşlerinizi dilediğiniz yerden yönetip ofis maliyetlerinden kurtulmak, diğer yandan da kurumsal bir izlenim oluşturmak istiyorsanız
Sanal Ofis tam size göre bir çözüm.

Coworking

Sürekli bir ofise ihtiyaç duymuyor ancak sabit bir ofisin imkanlarından faydalanmak istiyorsanız günlük, haftalık ve aylık sürelerle ortak çalışma alanlarımızı kullanabilirsiniz.

Merkezi Konum & Kolay Ulaşım

 Çakmak Metro Durağı 300 m.

 İETT Otobüs Durağı 200 m.

 Canpark AVM 500 m.

 İKEA ve Meydan AVM 1 km.

 15 Temmuz Şehitler Köprüsü 7 km.

 Fatih Sultan Mehmet Köprüsü 9 km.

Üyelerimiz hakkımızda ne diyor?

 

Erhan Eskicumalı

Co-Founder

GMGTEST olarak Joker Ofis’ten aldığımız hizmetten son derece memnunuz. Ofisimizin güler yüzlü ve ilgili personelleriyle birlikte güvenliğinin sağlanması, kaliteli mobilyaların ve ekipmanların kullanılabilirliği iş deneyimimizi olumlu yönde etkilemektedir. Geniş ve ferah ortak kullanım alanı da çalışanlarımızın verimliliğini artırdı. Joker Ofis’in sunduğu bu nitelikler, iş süreçlerimizi destekleyici bir atmosfer sunmaya devam ediyor. GMGTEST olarak Joker Ofis’i kesinlikle tavsiye ediyoruz.

 

Selin Sucu

Avukat & Arabulucu

Joker Ofis hizmetlerinden çok memnunuz. Ofis alanlarının modern tasarımı ve kullanışlı şekilde düzenlenmesi verimliliğimizi artırıyor. Ofisin temiz ve düzenli tutulması işlerimizi sürdürmemizde büyük kolaylık sağlıyor. Müşteri temsilcilerinin profesyonelliği, sorularımıza her zaman hızlı ve etkin şekilde yaklaşımları bizim için çok kıymetli, samimiyeti ve yardımsever tutumları iş birliğimizi daha keyifli hale getiriyor. Genel olarak sunulan hizmetlerden son derece memnunuz.  

Diğer Lokasyonlarımız