MECİDİYEKÖY
Torun Center

Toplu taşıma ağlarının kesişme noktasında bulunan Mecidiyeköy’ün kalbindeki konumu ile Joker Ofis, metro istasyonlarına, metrobüs ve otobüs duraklarına yürüme mesafesinde ve hareketli bir şehir hayatının içindedir. 

Torun Center’ın 7/24 güvenlikli, prestijli ortamında, konforunuz ve rahatlığınız düşünülerek planlanmış, ferah ve tam donanımlı ofislere günün her saatinde erişim imkanı bulunmaktadır.

Joker Ofis’te yeme-içme alanlarına, alışveriş merkezlerine yakınlığının keyfini ve modern, tam donanımlı bir ofiste çalışmanın konforunu birlikte yaşarsınız.

İş modelinize uygun esnek ofis çözümleri

Hazır Ofis

Yatırım maliyetlerine katlanmadan, kullanıma hazır, farklı ihtiyaçlara göre düzenlenmiş konforlu ve tam donanımlı ofislerimizde hemen çalışma imkanı bulabilirsiniz.

Sanal Ofis

İşlerinizi dilediğiniz yerden yönetip ofis maliyetlerinden kurtulmak, diğer yandan da kurumsal bir izlenim oluşturmak istiyorsanız
Sanal Ofis tam size göre bir çözüm.

Coworking

Sürekli bir ofise ihtiyaç duymuyor ancak sabit bir ofisin imkanlarından faydalanmak istiyorsanız günlük, haftalık ve aylık sürelerle ortak çalışma alanlarımızı kullanabilirsiniz.

Merkezi Konum & Kolay Ulaşım

 Mecidiyeköy Metro Durağı 100 m.

 Şişli Metro Durağı 500 m.

 Metrobüs Durağı 400 m.

 İETT Otobüs Durağı 100 m.

 Cevahir AVM 500 m.

 Zorlu Center 1 km.

Üyelerimiz hakkımızda ne diyor?

 

Erhan Yılmaz

Area Sales Manager

2 yıl önce Joker Ofis ailesine katıldık. Nezih, samimi, çalışması çok keyifli bir ofis. Yetkililer çok ilgili ve çözüm odaklı. Teşekkürler Joker Ofis.

 

Hakan Burak Erdem

Founder

Lets Medya olarak Joker Ofis ile bir yıldır beraberiz ancak verilen profesyonel hizmet sayesinde uzun yıllardır çalışıyor gibiyiz. Sıcak ve samimi ortam olmasıyla birlikte prestijli lokasyon da çalışmak işlerimizi kolaylaştırmaktadır. Uzun yıllar birlikte çalışmak dileğiyle…  

Diğer Lokasyonlarımız