MALTEPE
Ofisim İstanbul Plazaları

D-100 karayoluna ve sahil yoluna yakınlığı sayesinde araçla son derece kolay ulaşım imkanı bulunan Joker Ofis Maltepe, Kartal İDO iskelesine beş dakika mesafededir. Ayrıca Esenkent metro durağına yakınlığı toplu taşımayla ulaşım açısından oldukça avantaj sağlamaktadır.

Ofisim İstanbul Plazaları’nın 7/24 güvenlikli prestijli ortamındaki ferah, konforlu ve tam donanımlı ofislere günün her saatinde erişim imkanı bulunmaktadır.

Piazza AVM ve Maltepe Park AVM’ye birkaç dakikalık yürüyüş yakınlığında olması sosyal imkanlara kısa zamanda erişim imkanı sağlamaktadır.

İş modelinize uygun esnek ofis çözümleri

Hazır Ofis

Yatırım maliyetlerine katlanmadan, kullanıma hazır, farklı ihtiyaçlara göre düzenlenmiş konforlu ve tam donanımlı ofislerimizde hemen çalışma imkanı bulabilirsiniz.

Sanal Ofis

İşlerinizi dilediğiniz yerden yönetip ofis maliyetlerinden kurtulmak, diğer yandan da kurumsal bir izlenim oluşturmak istiyorsanız
Sanal Ofis tam size göre bir çözüm.

Coworking

Sürekli bir ofise ihtiyaç duymuyor ancak sabit bir ofisin imkanlarından faydalanmak istiyorsanız günlük, haftalık ve aylık sürelerle ortak çalışma alanlarımızı kullanabilirsiniz.

Merkezi Konum & Kolay Ulaşım

 Esenkent Metro Durağı 400 m.

 Piazza AVM 50 m.

 Maltepe Park AVM 100 m.

 Anatolium AVM 300 m.

 İKEA 300 m.

 Metrobüs Ünalan Durağı 13 km.

Üyelerimiz hakkımızda ne diyor?

 

Ece Erşanlı

Avukat & Arabulucu

Eylül 2023 döneminden itibaren işyerimizde bizi yuvamızda hissettiren, müvekkillerimizin kolaylıkla ulaşabildiği, adliyeye, alışveriş merkezlerine ve toplu taşım araçlarına yakınlığı ile hayatımızı kolaylaştıran, temizliği, güvenliği ile kafamızda hiç soru işareti bırakmayan Joker Ofis ve tüm ekibini içtenlikle seviyor ve teşekkür ediyoruz.

 

Dilşad Baysan Çolak

Genel Müdür

Joker Ofis’ten Mart’ta hizmet almaya başladık ve halen de devam etmekteyiz. Bu süre zarfında yaşadığımız kendi yuvamızda olma hissiyatı ve çalışanlarınızın sıcak iletişimi bizleri çok mutlu ve huzurlu hissettirmiştir. Bu zamana kadarki tutumunuz ve profesyonel yaklaşımınızdan dolayı büyük mutluluk duyduğumuzu belirtir, Spirax Sarco olarak başarılarınızın devamını dileriz.  

Diğer Lokasyonlarımız