Image

HAZIR OFİS

Konforlu Ofis Ortamı, Uygun Fiyat

Image

SANAL OFİS

Yeni Nesil Ofis, Prestijli Adres

Image

COWORKING

Paylaşımlı Ofis, Esnek Çözüm

İş modelinize uygun esnek ofis çözümleri

Hazır Ofis

Yatırım maliyetlerine katlanmadan, kullanıma hazır, farklı ihtiyaçlara göre düzenlenmiş konforlu ve tam donanımlı ofislerimizde hemen çalışma imkanı bulabilirsiniz.

Sanal Ofis

İşlerinizi dilediğiniz yerden yönetip ofis maliyetlerinden kurtulmak, diğer yandan da kurumsal bir izlenim oluşturmak istiyorsanız
Sanal Ofis tam size göre bir çözüm.

Coworking

Sürekli bir ofise ihtiyaç duymuyor ancak sabit bir ofisin imkanlarından faydalanmak istiyorsanız günlük, haftalık ve aylık sürelerle ortak çalışma alanlarımızı kullanabilirsiniz.

Çalışma ortamınızda ihtiyaç duyabileceğiniz
tüm ayrıcalıklar

7/24 Kullanım
Güvenlik

Merkezi Konum
Kolay Ulaşım

Konfor ve
Ergonomi

Posta ve Kargo
Hizmeti

Yüksek Hızlı
İnternet

Prestijli
Yasal Adres

Toplantı ve Etkinlik Alanları

Sınırsız
Çay ve Kahve

7/24 Kullanım
Güvenlik

Merkezi Konum
Kolay Ulaşım

Konfor ve Ergonomi
Dinlenme Alanı

Posta - Kargo
Sekreterya

Yüksek Hızlı
İnternet

Prestijli
Yasal Adres

Toplantı ve Etkinlik Alanları

Sınırsız Çay-Kahve Hizmeti

Büyümeye devam ediyoruz

Değişen çalışma anlayışının ve ofis beklentilerinin sonucu olarak hızla büyüyen Hazır Ofis sektörünün bir parçası olarak, biz de büyümeye devam ediyoruz.

0 +
Prestijli Lokasyon Sayısı
0 +
Memnun Kullanıcı Sayısı
0 +
Toplam Kullanılabilir Ofis Alanı (m2)

Türkiye’nin önde gelen firmaları bizi tercih ediyor

Türkiye’nin önde gelen firmaları bizi tercih ediyor

Üyelerimiz hakkımızda ne diyor?

 

Yiğit Taner

CFO

Joker Ofis sadece ofis kiralaması yapmayıp aynı zamanda bize idari işler ve diğer konularda hizmetler veriyor. Ofis lokasyon ve ortamından ve 3 yıldır aldığımız temizlik, servis, dekorasyon, inşaat vs gibi hizmetlerden çok memnun olduğumuzu samimiyetle iletebiliriz. Joker Ofis’in yönetim ekibi de ihtiyaç halinde zamanlı ve pozitif dönüş yapmaktalar. Dekorasyon, aydınlatma  gibi konularda bitmek bilmeyen taleplerimizi sabırla yerine getirdiler. Ofisimiz ortam olarak aydınlık ferah ve güvenlik açısından bizi fazlasıyla tatmin ediyor.

 

Mustafa Tavşan

Mali ve İdari İşler Mdr.

Joker Ofis hizmetlerinden çok memnunuz. Ofis alanlarının modern tasarımı ve kullanışlı şekilde düzenlenmesi verimliliğimizi artırıyor. Ofisin temiz ve düzenli tutulması işlerimizi sürdürmemizde büyük kolaylık sağlıyor. Müşteri temsilcilerinin profesyonelliği, sorularımıza her zaman hızlı ve etkin şekilde yaklaşımları bizim için çok kıymetli, samimiyeti ve yardımsever tutumları iş birliğimizi daha keyifli hale getiriyor. Genel olarak sunulan hizmetlerden son derece memnunuz.